Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث قاتل طلا فروش همدانی در بندرعباس دستگیر شد

قاتل طلا فروش همدانی در بندرعباس دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: فردی که اقدام به قتل صاحب یک طلا فروشی در بازار مظفریه شهر همدان کرده بود پس از چند روز کار اطلاعاتی در بندرعباس دستگیر شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سلمان امیری بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت طلافروشی در بازار زرگرهای شهر همدان که منجر به قتل صاحب طلافروشی شد بررسی موضوع و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش های شبانه روزی، اشراف اطلاعاتی و تحقیقات میدانی ماموران پلیس آگاهی استان همدان سرانجام قاتل در استان هرمزگان شناسایی و روز گذشته در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان اضافه کرد: ماموران در حال انجام مقدمات انتقال قاتل به استان هستند که پس از تکمیل تحقیقات درباره علت و انگیزه قتل و جزییات پرونده اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

ساعت هشت صبح سی ام آبان سال جاری چند فرد مسلح وارد یک طلا فروشی شده و پس از مقاومت صاحب زرگری به ناحیه دست و پای او شلیک کردند.

سارقان اقدام به بستن دهان طلا فروش ۴۶ سال کرده و با استفاده از بند کفش او را خفه و به قتل رسانده و زیور آلات این مغازه را به سرقت بردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن